W szkole START uczę się od momentu jej powstania. Moim celem było przełamanie bariery językowej. Po skończeniu liceum nie miałam kontaktu z językiem angielskim. 

Czytaj więcej

Długo szukałam szkoły językowej dla mojej córki, bo wiem, jak ważna jest znajomość języka angielskiego, a tylko obcowanie z językiem od dziecka zapewnia pełną komunikatywność.

Czytaj więcej

Z całym przekonaniem chciałabym zarekomendować START! jako jedną z najlepszych, a raczej najlepszą szkołę języka angielskiego w okolicy.

Czytaj więcej

START Szkoła języka angielskiego to najlepsza szkola do nauki języka angielskiego  moich dzieci. Lekcje są prowadzone przez profesjonalistów,materiał dostosowany do potrzeb i możliwości kursantów. W obecnej sytuacji Szkoła zaprezentowała najwyższy poziom profesjonalizmu. Zajęcia prowadzone on line są atrakcyjne wiedzą przekazywana jest w ciekawy sposób. Kursantów (online)zawsze wita uśmiechnięty lektor. 

Czytaj więcej

Szkoła zdecydowanie warta polecenia! Nowoczesne metody, nauka przez zabawę, przyjemne miejsce do nauki, ale według mnie, to nie główne atuty szkoły. To, co najważniejsze, to LEKTORZY- ludzie z pasją, o profesjonalnym podejściu do ucznia- dziecka, ale też o wielu ukrytych talentach, gotowi do pomocy, zawsze uśmiechnięci. 

Czytaj więcej

Jesteśmy ze szkołą START od samego początku. Pierwsza lekcja Pani Mileny z moją córeczką Zuzią była niesamowita. Już wtedy wiedziałam, że spotkałam lektora, mającego w sobie wszystkie cechy, których od zawsze szukałam.

Czytaj więcej