Katarzyna Godlewska-Garternicht

Długo szukałam szkoły językowej dla mojej córki, bo wiem, jak ważna jest znajomość języka angielskiego, a tylko obcowanie z językiem od dziecka zapewnia pełną komunikatywność.

Chciałam, aby moje dziecko dobrze się bawiło, ale jednocześnie nabywało kompetencje językowe. Za co cenię Szkołę Języka Angielskiego START i oferowany przez nią kurs TEDDY EDDIE? Za to, że potrafiła zatrzeć granice między nauką a zabawą! Dziecko biegnie na spotkanie z ulubioną ciocią, a wraca z głową pełną angielskiego słownictwa, po kilku miesiącach buduje już zdania w języku angielskim!!! Sama jestem humanistką, więc szczególnie bacznie przyglądałam się ćwiczeniom gramatycznym, dialogom i muszę stwierdzić, że dobór treści to strzał w dziesiątkę: sympatyczny miś Eddie wprowadza dzieci w różne obszary tematyczne, uczy reagowania na sytuacje komunikacyjne, bezstresowo wprowadza w role komunikacyjne! Co mnie bardzo cieszy to komunikatywność mojego dziecka, żywe reakcje na język i po prostu komunikowanie się w tym języku po roku nauki! Bardzo pozytywnie oceniam fakt, że osoby prowadzące kurs rzetelnie oceniają umiejętności dziecka, rodzic jest na bieżąco informowany o postępach i dzięki PLACOWI ZABAW uczestniczy w procesie edukacyjnym dziecka. Szczególnie przypadły nam do gustu zajęcia on-line, nie myślałam, że ten kanał komunikacji będzie odpowiedni dla tak małych dzieci, a tu okazuje się, że córka czeka na lekcje z niecierpliwością. Co ważne dla mnie jako rodzica, to fakt, że szkoła zapewnia ciągłość edukacji językowej, świetnie reaguje na dynamiczną sytuację, nawet w czasie COVID-19 zajęcia są na najwyższym poziomie. Najlepsi z najlepszych!