Katarzyna Godlewska-Garternicht

Długo szukałam szkoły językowej dla mojej córki, bo wiem, jak ważna jest znajomość języka angielskiego, a tylko obcowanie z językiem od dziecka zapewnia pełną komunikatywność. Chciałam, aby moje dziecko dobrze się bawiło, ale jednocześnie nabywało kompetencje językowe. Za co cenię Szkołę Języka Angielskiego START i oferowany przez nią kurs TEDDY EDDIE? Za to, że potrafiła zatrzeć granice między nauką a zabawą! Dziecko biegnie na spotkanie z ulubioną ciocią, a wraca z głową pełną angielskiego słownictwa, po kilku miesiącach buduje już zdania w języku angielskim!!! Sama jestem humanistką, więc szczególnie bacznie przyglądałam się ćwiczeniom gramatycznym, dialogom i muszę stwierdzić, że dobór treści to strzał w dziesiątkę: sympatyczny miś Eddie wprowadza dzieci w różne obszary tematyczne, uczy reagowania na sytuacje komunikacyjne, bezstresowo wprowadza w role komunikacyjne! Co mnie bardzo cieszy to komunikatywność mojego dziecka, żywe reakcje na język i po prostu komunikowanie się w tym języku po roku nauki! Bardzo pozytywnie oceniam fakt, że osoby prowadzące kurs rzetelnie oceniają umiejętności dziecka, rodzic jest na bieżąco informowany o postępach i dzięki PLACOWI ZABAW uczestniczy w procesie edukacyjnym dziecka. Szczególnie przypadły nam do gustu zajęcia on-line, nie myślałam, że ten kanał komunikacji będzie odpowiedni dla tak małych dzieci, a tu okazuje się, że córka czeka na lekcje z niecierpliwością. Co ważne dla mnie jako rodzica, to fakt, że szkoła zapewnia ciągłość edukacji językowej, świetnie reaguje na dynamiczną sytuację, nawet w czasie COVID-19 zajęcia są na najwyższym poziomie. Najlepsi z najlepszych!

Marlena Muzyk Osikowicz

Szkoła zdecydowanie warta polecenia! Nowoczesne metody, nauka przez zabawę, przyjemne miejsce do nauki, ale według mnie, to nie główne atuty szkoły. To, co najważniejsze, to LEKTORZY- ludzie z pasją, o profesjonalnym podejściu do ucznia- dziecka, ale też o wielu ukrytych talentach, gotowi do pomocy, zawsze uśmiechnięci. Szkoła bardzo elastyczna, potrafi odnaleźć się w każdych warunkach, na bieżąco rozwiązuje pojawiające się problemy. Swoim działaniem wykracza poza ramy zwykłej szkoły organizując spotkania tematyczne, świąteczne oraz lekcje pokazowe. Efekty nauki widać w życiu codziennym oraz maja odzwierciedlenie w ocenach w szkole publicznej.

Marta Zommer

START Szkoła języka angielskiego to najlepsza szkola do nauki języka angielskiego  moich dzieci. Lekcje są prowadzone przez profesjonalistów,materiał dostosowany do potrzeb i możliwości kursantów. W obecnej sytuacji Szkoła zaprezentowała najwyższy poziom profesjonalizmu. Zajęcia prowadzone on line są atrakcyjne wiedzą przekazywana jest w ciekawy sposób. Kursantów (online)zawsze wita uśmiechnięty lektor.

Karolina Pasztaleniec-Iglik

Jesteśmy ze szkołą START od samego początku. Pierwsza lekcja Pani Mileny z moją córeczką Zuzią była niesamowita. Już wtedy wiedziałam, że spotkałam lektora, mającego w sobie wszystkie cechy, których od zawsze szukałam.
Zaufałam Pani Milenie i się nie zawiodłam. Szkoła START to nauka języka na najwyższym poziomie i co ważne w bardzo przyjaznej dla dzieci atmosferze. U nas w domu hasło- idziemy na angielski- jest przyjmowane z ogromną radością. Kilka dni temu mój 4- letni synek Franio samodzielnie opowiedział w języku angielskim historię dziewczynki, która jest bohaterką z jego podręcznika. Moim zdaniem to najlepszy dowód na to, że WARTO!

Ewelina Dzierzgowska

W szkole START uczę się od momentu jej powstania. Moim celem było przełamanie bariery językowej. Po skończeniu liceum nie miałam kontaktu z językiem angielskim. Moje pierwsze obawy przed pójściem na kurs? A co jeśli powiem coś nie tak i inni będą się śmiać? Już na pierwszych zajęciach okazało się, że panuje luźna i miła atmosfera, a kursanci starają się sobie pomagać nawzajem. Poziom dostosowany jest do umiejętności kursantów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki temu lektor może poświęcić każdemu uwagę. Grafik zajęć jest dostosowany do potrzeb kursantów. Lekcje są urozmaicane, ponieważ lektorzy często rozpoczynają zajęcia od gier lub zabaw przez co słówka są łatwiej zapamiętywane. Lekcje nigdy nie są nudne! J Najbardziej podoba mi się słuchanie piosenek i uzupełnianie pustych luk w tekście 🎶 . Podczas zajęć rozwiązujemy ćwiczenia, oglądamy materiały , dużo rozmawiamy oraz słuchamy nagrań. Niezrozumiałe słownictwo jest tłumaczone podczas zajęć. Po zajęciach również mamy czas na zadawanie pytań odnośnie przeprowadzonej lekcji. Lektorzy polecają sprawdzone strony internetowe i aplikacje do dodatkowej nauki języka angielskiego. W szkole START podoba mi się to, że podczas dłuższej nieobecności na zajęciach, lekcje nie idą na marne. Lektor ustala dodatkowy termin na uzupełnienie materiału.

Uważam, że Milena moja obecna lektorka jest profesjonalistką w swoim fachu. Zawsze przygotowana do zajęć. Bardzo zaangażowana i wymagająca. Widać, że kocha to co robi i wykonują to z ogromną pasją. Podczas zajęć uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Szkołę START poleciłam i będę polecać moim znajomym

Wioletta Ogrodnik

Z całym przekonaniem chciałabym zarekomendować START! jako jedną z najlepszych, a raczej najlepszą szkołę języka angielskiego w okolicy. Uczęszczam tu, na zajęcia, od roku, a już udało mi się przełamać barierę językową, a wszystko to dzięki profesjonalnemu podejściu i kreatywności prowadzącej, pani Milenie. Pełne zaangażowanie, różnorodność metodyczna oraz przyjazna atmosfera podczas zajęć to główny atut szkoły. Poza tym szkoła jest bardzo elastyczna, zawsze dopasowują zajęcia do możliwości czasowych swoich słuchaczy. Z pełnym przekonaniem POLECAM każdemu, kto chciałby „podszlifować” swój angielski.