Teddy Eddie dzieci lat 2-7

Kursy dla dzieci od 2 do 7 roku życia. Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu w oparciu o innowacyjną i ambitną metodę Teddy Eddie, która bazuje na efekcie „zanurzenia” w języku. Dzieci w końcu nie uczą się samych słówek, ale pełnych zdań i uczą używać się ich w kontekście. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, wyselekcjonowani i specjalnie wyszkoleni lektorzy. Dzięki temu macie Państwo pewność, że Wasze dzieci osłuchują się ze znakomitym akcentem, a lekcje prowadzą ludzie z pasją, którzy maja odpowiednie predyspozycje do pracy.

 

 

Dlaczego Teddy Eddie? 

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. 

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie.

 

CENNIK

 

TEDDY EDDIE
START 
 2-3 LATA 

2 x 35 min./tydzień
64 lekcji
1 690 zł I rata: 845 zł I rata: 259 zł
II rata: 845 zł kolejne: 159 zł

TEDDY EDDIE

STANDARD

4-5 LAT 

2 x 35 min./tydzień
64 lekcji
1 690 zł I rata: 845 zł I rata: 259 zł
II rata: 845 zł kolejne: 159 zł

TEDDY EDDIE

ABC

5-6 LAT

2 x 45 min./tydzień
64 lekcji
1 890 zł I rata: 945 zł I rata: 279 zł
II rata: 945 zł kolejne: 179 zł

TEDDY EDDIE

SCHOOL

7 LAT

 2 x 45 min./tydzień
64 lekcji
1 890 zł I rata: 945 zł I rata: 279 zł
II rata: 945 zł kolejne: 179 zł

 

KURSY TEDDY EDDIE START STANDARD ABC SCHOOL

Kurs obejmuje 64 spotkania

ZESTAW KURSANTA GRATIS przy uczestnictwie w całym kursie

RABAT KONTYNUACYJNY DLA STAŁYCH KLIENTÓW 100 ZŁ odejmowany od ostatniej czerwcowej raty

RABAT RODZINNY DLA DRUGIEGO I KOLEJNEGO CZŁONKA RODZINY 50 ZŁ odejmowany od ostatniej czerwcowej raty

Zapisz na kurs:

Kalendarz zajęć