Lektorzy START! to zgrany zespół ambitnych i profesjonalnych specjalistów w swojej dziedzinie. Podejmowanie coraz to nowych wyzwań w codziennej pracy jest dla nich przestrzenią do rozwoju. Każdy jest inny i wyjątkowy. Razem stanowią odrębne puzzle, które układają się w jedną spójną całość. Moc synergii to to co wyróżnia nasz zespół. Nie znajdziesz tu ludzi z przypadku. Nieobce są im wartości rozwoju, perfekcji , efektywności i szacunku. Plotka głosi, że trochę się lubią również prywatnie :)

Aleksandra Peterson

Lektor języka hiszpańskiego
Kiedy wyruszyła w pierwszą wyprawę, swój drugi brzeg znalazła na Cyprze. Potem mieszkała w południowej Irlandii, Wielkiej Brytanii, słoneczniej Hiszpanii i Brazylii, aż trafiła do Meksyku, gdzie spędziła kolejne cudowne lata swojego życia. Wszystkie te podróże pozwoliły jej nie tylko na głębsze poznanie nowych kultur i ludzi, lecz także na zauroczenie się językiem hiszpańskim i spełnianie swojej pasji do pisania książek. Teraz, po zatoczeniu dużego koła wróciła do Polski, gdzie, pielęgnując miłość do kultury latynoskiej, zaangażowała się we współpracę ze szkołą językową START! w Ostrowi Mazowieckiej wprowadzającą innowacyjną metodę nauczania języka hiszpańskiego.

Katarzyna Sommer

Lektorka języka angielskiego, nauczyciel mianowany. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, od 15 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Lubię podejmować nowe wyzwania edukacyjne, doskonalić swoje umiejętności. Praca z kursantami o różnych poziomach zaawansowania daje mi wiele satysfakcji. Prywatnie, staram się żyć aktywnie, jestem instruktorką Zumba Fitness oraz mocno zaangażowaną początkującą wędkarką. Do zobaczenia na zajęciach.

Beata Podbielska

Lektorka języka angielskiego, nauczyciel dyplomowany- od 14 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Absolwentka Akademii Podlaskiej w Siedlcach i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Praca z młodymi ludźmi jest dla mnie motorem napędowym, lubię nowe wyzwania, w swojej pracy zawsze staram się być kreatywna. Jestem otwarta na nowe metody i techniki nauczania.

Agnieszka Lenkiewicz

Lektorka języka angielskiego, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Warszawskiego. Od 13 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Doskonalę swoją wiedzę i umiejętności wierząc, że wzbogaci to moje umiejętności pedagogiczne, a także podniesie efektywność moich działań edukacyjnych. Posiadam uprawnienia z nauczania wczesnoszkolnego co pozwala mi lepiej dopasować metody i techniki pracy z młodszymi grupami wiekowymi.  Prywatnie lubię łucznictwo, a wolne chwile spędzam z książką i filiżanką dobrej  herbaty.

Anna Kotowska

Związana ze START! od września 2019, ale bardzo szybko dała się poznać jako człowiek z niespożytą wręcz energią i zaraźliwym uśmiechem. Posiada udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Nie ustaje jednak w ciągłym doszkalaniu i doskonaleniu się. W START! łączy dwa stanowiska.Jest lektorem języka angielskiego oraz opiekunem klienta.
W lutym 2020 ukończyła intensywnie szkolenie lektorskie metody Teddy Eddie i zaliczyła egzamin praktyczny z rewelacyjnym wynikiem. Jak sama mówi uwielbia pracować z dziećmi, a ich energia i entuzjazm udzielają się również jej.

Elżbieta Jastrzębska

Jestem dyplomowanym nauczycielem języka niemieckiego oraz języka angielskiego, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych. Praca z uczniami, na różnych poziomach nauczania, daje mi dużo satysfakcji.
Wciąż pogłębiam moją wiedzę i stale uczestniczę w licznych kursach doskonalących moje umiejętności z zakresu wykonywanego zawodu. Lubię podejmować nowe wyzwania edukacyjne. Mój staż z zawodowy to 20 lat.

Joanna Leonik

Z językiem angielskim związana od najmłodszych lat. Jej marzeniem od zawsze było zostać nauczycielką języka angielskiego. Ciągle rozwija swoje umiejętności lektorskie i nie tylko. Zdała egzamin i uzyskała certyfikat TOEIC potwierdzający znakomitą znajomość języka angielskiego. Ukończyła również wymagające szkolenie lektorskie metody Teddy Eddie. Pozytywnie zakręcona. Nie lubi nudy, wszędzie jej pełno. Oprócz języka angielskiego interesuje się grą aktorską i muzyką.
„Chciałam zostać nauczycielką angielskiego odkąd zaczęłam chodzić na pierwsze lekcje w szkole podstawowej. Uwielbiam ten język️. Przez długi czas dzieliłam się swoją wiedzą podczas zajęć prywatnych. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy ze szkołą języka angielskiego START! postanowiłam aplikować, bo stawiam na rozwój, zarówno swój jak i swoich kursantów. Znajomi lektorzy pracujący od dłuższego czasu w START! zapewniali mnie o innowacyjnej metodzie nauczania i świetnej atmosferze. Nie mylili się. Do zobaczenia na zajęciach.