Lektorzy START! to zgrany zespół ambitnych i profesjonalnych specjalistów w swojej dziedzinie. Podejmowanie coraz to nowych wyzwań w codziennej pracy jest dla nich przestrzenią do rozwoju. Każdy jest inny i wyjątkowy. Razem stanowią odrębne puzzle, które układają się w jedną spójną całość. Moc synergii to to co wyróżnia nasz zespół. Nie znajdziesz tu ludzi z przypadku. Nieobce są im wartości rozwoju, perfekcji , efektywności i szacunku. Plotka głosi, że trochę się lubią również prywatnie :)

Beata Podbielska

Lektorka języka angielskiego, nauczyciel dyplomowany- od 14 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Absolwentka Akademii Podlaskiej w Siedlcach i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Praca z młodymi ludźmi jest dla mnie motorem napędowym, lubię nowe wyzwania, w swojej pracy zawsze staram się być kreatywna. Jestem otwarta na nowe metody i techniki nauczania.

Agnieszka Lenkiewicz

Lektorka języka angielskiego, nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Warszawskiego. Od 13 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Doskonalę swoją wiedzę i umiejętności wierząc, że wzbogaci to moje umiejętności pedagogiczne, a także podniesie efektywność moich działań edukacyjnych. Posiadam uprawnienia z nauczania wczesnoszkolnego co pozwala mi lepiej dopasować metody i techniki pracy z młodszymi grupami wiekowymi.  Prywatnie lubię łucznictwo, a wolne chwile spędzam z książką i filiżanką dobrej  herbaty.

Anna Kotowska

Związana ze START! od września 2019, ale bardzo szybko dała się poznać jako człowiek z niespożytą wręcz energią i zaraźliwym uśmiechem. Posiada udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Nie ustaje jednak w ciągłym doszkalaniu i doskonaleniu się. W START! łączy dwa stanowiska.Jest lektorem języka angielskiego oraz opiekunem klienta.
W lutym 2020 ukończyła intensywnie szkolenie lektorskie metody Teddy Eddie i zaliczyła egzamin praktyczny z rewelacyjnym wynikiem. Jak sama mówi uwielbia pracować z dziećmi, a ich energia i entuzjazm udzielają się również jej.

Elżbieta Jastrzębska

Jestem dyplomowanym nauczycielem języka niemieckiego oraz języka angielskiego, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych. Praca z uczniami, na różnych poziomach nauczania, daje mi dużo satysfakcji.
Wciąż pogłębiam moją wiedzę i stale uczestniczę w licznych kursach doskonalących moje umiejętności z zakresu wykonywanego zawodu. Lubię podejmować nowe wyzwania edukacyjne. Mój staż z zawodowy to 20 lat.

Justyna Woźniak

Entuzjastka nauki przez zabawę, śpiew i elementy dramy. Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oraz akredytowanego kursu Montessori. W szkole START docenia szacunek do drugiego człowieka i entuzjazm, według niej 2 najważniejsze elementy nauczania-uczenia się. “Pokochałam język angielski 15 lat temu, kiedy zrozumiałam, że to nasza postawa generuje nasz sukces, program An Pair w Wielkiej Brytanii nauczył mnie, że każdy może nauczyć się języka obcego, wystarczy podjąć decyzję i działać!”.