Ewelina Dzierzgowska

W szkole START uczę się od momentu jej powstania. Moim celem było przełamanie bariery językowej. Po skończeniu liceum nie miałam kontaktu z językiem angielskim. 

Moje pierwsze obawy przed pójściem na kurs? A co jeśli powiem coś nie tak i inni będą się śmiać? Już na pierwszych zajęciach okazało się, że panuje luźna i miła atmosfera, a kursanci starają się sobie pomagać nawzajem. Poziom dostosowany jest do umiejętności kursantów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki temu lektor może poświęcić każdemu uwagę. Grafik zajęć jest dostosowany do potrzeb kursantów. Lekcje są urozmaicane, ponieważ lektorzy często rozpoczynają zajęcia od gier lub zabaw przez co słówka są łatwiej zapamiętywane. Lekcje nigdy nie są nudne!  Najbardziej podoba mi się słuchanie piosenek i uzupełnianie pustych luk w tekście 🎶 . Podczas zajęć rozwiązujemy ćwiczenia, oglądamy materiały , dużo rozmawiamy oraz słuchamy nagrań. Niezrozumiałe słownictwo jest tłumaczone podczas zajęć. Po zajęciach również mamy czas na zadawanie pytań odnośnie przeprowadzonej lekcji. Lektorzy polecają sprawdzone strony internetowe i aplikacje do dodatkowej nauki języka angielskiego. W szkole START podoba mi się to, że podczas dłuższej nieobecności na zajęciach, lekcje nie idą na marne. Lektor ustala dodatkowy termin na uzupełnienie materiału. 

Uważam, że Milena moja obecna lektorka jest profesjonalistką w swoim fachu. Zawsze przygotowana do zajęć. Bardzo zaangażowana i wymagająca. Widać, że kocha to co robi i wykonuje to z ogromną pasją. Podczas zajęć uśmiech nie schodzi jej z twarzy  

Szkołę START poleciłam i będę polecać moim znajomym 