Joanna Leonik

Z językiem angielskim związana od najmłodszych lat. Jej marzeniem od zawsze było zostać nauczycielką języka angielskiego. Ciągle rozwija swoje umiejętności lektorskie i nie tylko. Zdała egzamin i uzyskała certyfikat TOEIC potwierdzający znakomitą znajomość języka angielskiego. Ukończyła również wymagające szkolenie lektorskie metody Teddy Eddie. Pozytywnie zakręcona. Nie lubi nudy, wszędzie jej pełno. Oprócz języka angielskiego interesuje się grą aktorską i muzyką. 
„Chciałam zostać nauczycielką angielskiego odkąd zaczęłam chodzić na pierwsze lekcje w szkole podstawowej. Uwielbiam ten język️. Przez długi czas dzieliłam się swoją wiedzą podczas zajęć prywatnych. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy ze szkołą języka angielskiego START! postanowiłam aplikować, bo stawiam na rozwój, zarówno swój jak i swoich kursantów. Znajomi lektorzy pracujący od dłuższego czasu w START! zapewniali mnie o innowacyjnej metodzie nauczania i świetnej atmosferze. Nie mylili się. Do zobaczenia na zajęciach.